Welkom bij

vv DWOW

Hero Image

Hoofdbestuur

Voorzitter Marcel Quinten voorzitter@dwow.nl 06-42557577
Secretaris Hans Hulzebos secretaris@dwow.nl 06-54246182
Penningmeester Martien Bruin penningmeester@dwow.nl 06-54916806
Algemene Zaken Jan van Ackeren algemenezaken@dwow.nl 06-54308578
Voorzitter jeugdvoetbal Wim van de Wetering jeugdvoorzitter@dwow.nl  06-86692665
Voorzitter Zaalvoetbal Niels de Vries zaalvoetbal@dwow.nl 06-36085363
Algemene zaken Eelco van Steden algemenezaken@dwow.nl 06-10524887

Jeugdbestuur

Jeugdvoorzitter Wim van de Wetering jeugdvoorzitter@dwow.nl  06-86692665
Jeugdsecretaris Claudia van den Oord jeugdsecretaris@dwow.nl  06-14900886
Scheidsrechter Opleider Rogier Stuij scheidsrechterzaken@dwow.nl 06-29318415
Algemene zaken Vacant jeugdactiviteiten@dwow.nl
Hoofd technische zaken jeugd Ton Korevaar hoofdjeugdopleiding@dwow.nl 06 -10801157
Algemene zaken Jeugd Stefan v/d Werf  jeugdalgemenezaken@dwow.nl  06 -15677342

Algemeen

Wedstrijdsecreatris Frank v/d Werf wedstijdsecretaris@dwow.nl 06-11047213
Ledensecretariaat Ton Korevaar ledensecretaris@dwow.nl 06-10801157
Hoofd Jeugdopleiding Ton Korevaar hoofdjeugdopleiding@dwow.nl 06-10801157
Redactie Website & Nieuwsbrief Ton Korevaar redactie@dwow.nl 06-10801157
Toernooien Rogier Stuij toernooi@dwow.nl 06-29318415
Coördinator Meisjes Manon Verblaauw meidenvoetbal@dwow.nl 06-45197870
Sponsorzaken veldvoetbal Gert-Jan Schipper sponsorcommissie@dwow.nl 0227-720221
Sponsorzaken zaalvoetbal Niels de Vries sponsorcommissie@dwow.nl 06-10202812
AZ-Talentenplan & Stagebegeleider Arie Blokker opleiding@dwow.nl 06-34095020
Scheidsrechter Coördinator Gert-Schipper 06-37040738
Website & Nieuwsbrief beheer Rinze de Vries internet@dwow.nl
PR & Sfeercommissie Kees Bosma pr@dwow.nl 06-55503663