Welkom bij

v.v. DWOW

inschrijven bij DWOW
Hero Image

Hoofdbestuur

Voorzitter Marcel Quinten voorzitter@dwow.nl 06-42557577
Secretaris Edwin Zomerdijk secretaris@dwow.nl 06-31778549
Penningmeester Martien Bruin penningmeester@dwow.nl 06-54916806
Voorzitter jeugdvoetbal Wim van de Wetering jeugdvoorzitter@dwow.nl 06-20709444
Voorzitter Zaalvoetbal Niels de Vries zaalvoetbal@dwow.nl 06-36085363
Algemene zaken Marco Zwier algemenezaken@dwow.nl 06-55345297

Jeugdbestuur

Jeugdvoorzitter Wim van de Wetering jeugdvoorzitter@dwow.nl 06-20709444
Jeugdsecretaris Claudia van den Oord jeugdsecretaris@dwow.nl 06-14900886
Coördinator Meisjes Manon Verblaauw meidenvoetbal@dwow.nl 06-45197870
Algemene zaken Martijn Schelfhout jeugdactiviteiten@dwow.nl 06-30305328
Hoofd jeugdopleiding Ton Korevaar hoofdjeugdopleiding@dwow.nl 06 -10801157
Algemene zaken Jeugd Stefan v/d Werf  jeugdalgemenezaken@dwow.nl 06 -15677342

Algemeen

Wedstrijdsecretaris Frank v/d Werf wedstijdsecretaris@dwow.nl 06-11047213
Ledensecretariaat Ton Korevaar ledensecretaris@dwow.nl 06-10801157
Redactie Website & Nieuwsbrief Ton Korevaar redactie@dwow.nl 06-10801157
Toernooien Rogier Stuij toernooi@dwow.nl 06-29318415
Sponsorzaken veldvoetbal Gert-Jan Schipper sponsorcommissie@dwow.nl 0227-720221
Sponsorzaken zaalvoetbal Niels de Vries zaalvoetbal@dwow.nl 06-10202812
AZ-Talentenplan & Stagebegeleider Arie Blokker opleiding@dwow.nl 06-34095020
Scheidsrechter Coördinator Gert-Schipper scheidsrechterzaken@dwow.nl 06-37040738
Website & Nieuwsbrief Beheer Rinze de Vries internet@dwow.nl
PR & Sfeercommissie Kees Bosma pr@dwow.nl 06-55503663